Çift Windows-Chromebooks üzerinde çizme muhtemelen şimdi

olmuyor

Rüyada ölmüş olabilir Chromebooks üzerinde önyükleme Windows 10 çift için bir seçenek ekleyerek Google çalışma söylentileri neredeyse bir yıl için yaklaşık edilmiş, ancak görünüyor. Google bildirildi küçümseyen tüm “Alt OS” kod için çift önyükleme özelliği olarak tespit ederek Reddit kullanıcı crosfrog (üzerinden Android Polis).

Kelimenin dual-boot özelliği — dedi ol “adlı Proje Kamp ateşi” DAHİLİ olarak bildirilmiş tarafından ANCAK Geliştiriciler geri 2018 ve bir Ağustos raporunda belirtilen bu özelliği aslında oldukça çok birlikte olduğunu ve nereye doğru bir halka bırakın. Tam olarak Google proje neden öldürdüğü belli değil iken depolama boyutu Windows en az 40 GB alan Chromebooks bol tüm dahili depolama sürücüsüne daha büyük olan bir Yeterlidir, üzerine almış olur bir faktör: oldu. (Depolama sadece 32 GB veya 16 GB bile dışarı üst, büyük ölçüde web nedeniyle Chrome OS odaklı doğa.

Google projesinden bir süre önce Kamp da taşınmış gibi görünüyor. Göre Hakkında Chromebooks’ Kevin C. Tofel, orada oldu küçük hiçbir kalkınma Projesi Kamp ateşi bu yana geçen yılın Aralık ayında, yani resmi admin Alt OS kod bugün büyük ihtimalle son çivi, tabutu için ne olduğunu zaten DAHİLİ olarak terk edilmiş.

Hiç yere inmiş, ama çift çizme Chrome OS / Windows 10 cihazı potansiyeli vermiş gibi görünüyor iç Google bir proje için çok fazla yas tutmak için, hala Proje Kamp ateşi yürümedi yazık biraz zor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *