Fidelity Investments

Dijital Varlıkları Bölümü için Yetenek Arıyor

Amerikan yatırım yönetim şirketi Fidelity Investments isteyen yetenek için dijital varlık kanat, Sadakat, Dijital Varlıklar, göre, şirketin iş teklif listesi.

Sadakat aradığı dokuz profesyoneller alanları arasında analitik ve veri Mühendisliği blockchain çözümleri mimarisi ve blockchain çözümleri mühendislik.

Şirket işe bir Başkan Yardımcısı Çözümler Mimarisi (blockchain, cryptocurrency) ve Blockchain Yazılım Mühendisi arasında ilgili diğer başlıklar. Bazı iş teklifleri gerektiren uzmanlık alanları gibi şifreleme, cryptocurrencies, siber güvenlik ve veri bilim.

Gibi daha önce rapor, Sadakat — hangisi bildirildi planlama için rulo bitcoin (BTC) ticaret Kurumsal Müşteriler gelecek hafta yapılan bir dizi işe alımlarında son aylarda.

Eski yönetici , İngiliz Yatırım Bankası Barclays, Chris Sebze, katıldı kalitede Dijital Varlıklar, ve eski Coinbase yönetim baş Satış ve Pazarlama Christine Sandler olduğunu tayin olarak firmanın Merkez Satış ve Pazarlama.

Vefa Dijital Varlıklar devirdi Mart bu yıl bir Grup Seç müşterilerim. Şirket daha sonra dedi, “uygun müşteriler seçilmiş bir grup ile canlı yayındayız ve yavaş yavaş yayıyoruz devam edecektir.”

Bir Fidelity Investments anket ortaya başından Mayıs, 22% kurumsal yatırımcılar zaten kendi dijital varlıklar ise %47 katılımcıların söylediler bakın bir yer için dijital varlıkları kendi yatırım portföyleri. Temelleri belirsiz Yönetmelik, buharlaşma, sınırlı Sicili ve eksikliği dijital varlıklar yatırım için önemli engeller olarak gösterildi anket, ancak gösterdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *