Elon Musk

Komik Ted Cruz Konuşmasından Sonra Uzay Korsan Rüyalar Ortaya Koymaktadır

Tarafından CCN: tüm gerçek sorunlarla karşı karşıya olan modern dünyayı, bir galaksiler arası kriz muhtemelen yoktu beklentim duyduğum bir ABD Senatörü çalan alarmı hakkında orda uzay korsanlar terör Samanyolu. Henüz Senatör Ted Cruz – eskiden “Yalan ” Ted” ve şimdi Koz benim en iyi dostum diyor o gerçekten, derinden, endişelenmen gereken bir Alan Gücü. SpaceX kurucusu Elon Musk zaten Jolly Roger çekilir gibi belki bir nokta var.

Korsan Kaptan Elon Musk Ted Cruz’un Alanı Ganimet Geliyor

Belli ki, orada değil para için bir Uzay Gücü. Ne de şu anda ABD hükümeti uzaya korsanlar savuşturmak için asker göndermek için güvenilir bir ihtiyaç vardır. Ne çalacaktı? Sıkıştırılmış spagetti bolonez ve ay taşları?

Eğer herkes sadece doğru pozisyona BM-insanlı uydular alma zorluğu bilir, Elon Musk. SpaceX de mutlak kesme kenarı uzay yolculuğu ve son şey onlar endişelendiği bir Moonraker tarzı kaçırılma onların ağır roketler.

Sadece uzak sınırlarını en gelişmiş uzay programları bile iter atmosferimizin dışında asılı o kadar çok parça var.

Belki Elon Musk Gizlice Marslı insan Kaçakçılığı başlatmayı Planlıyor

Uzay ISİS “Trump korkularının aksine,” güneş sistemimiz şu anda çatışma yok … son yerlerden biridir. Muhtemelen bir teknoloji bile yok. Seni sadece kullanmak nükleer enerji silahları, ve onlar yok ki kendi varlıkları kadar hızlı onlar olur her şey.

elon musk spacex

Elon Musk gizlice Samanyolu’nun ilk galaksiler arası kaçakçılık çetesi başlatmayı planlıyorlar? | Kaynak: REUTERS / Thom Baur / Dosya Fotoğraf

Ne var kırılmak Elon Musk’In ilgi Başlığı “Uzay Korsanı.” Kendi kendine icat Twitter “mem-RAB” muhtemelen Mars-Galaktik kaçakçılık çetesi arası çalışan onun daha heyecan verici bir şey düşünemiyorum. Han Solo daha karışık bir aksanla düşünüyorum.

Bu müthiş eğlenceli ve Tesla patron katılarak, bu alay konusu Ted Cruz yapar bile daha iyi. İç karartıcı, ancak güçlü seçilmiş bir resmi ya da böyle çok saçma fikirler satmak için bu kadar kalın kafalı ya da bu manipülatif olduğunu düşünüyorum.

Belki Elon Musk gerektiğini tam onun evrim içine bir tam üzerinde kötü Bond ve değişim SpaceX bu logo için bir kafatası ve çapraz kemikler. Seni uyarmadım deme.

Korsan memler işaret.

Yasal Uyarı: Bu makalede ifade Edilen görüşler yalnızca yazara aittir ve o temsil etmiyor, ne, CCN atfedilen olmalıdır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *