Trump Takım Düzenleri olarak Dow Aniden Çin

Anlaşma Kurtarmak için Sivri

Tarafından CCN: Dow ve daha geniş bir ABD hisse senedi piyasası sildim erken kayıplar Çarşamba arasında rapor Trump yönetimi planlama için bir elçi göndermek için Pekin’e devam yüksek riskli ticaret müzakereleri.

Dow Sürpriz Kurtarma Yapar; S&P 500, Nasdaq İzleyin

Tüm Wall Street’in büyük dizinler döndü olumlu öğleden sonra ticaret, Silme bir uçucu öncesi piyasasında Dow gelecek. Dow Jones Sanayi Ortalaması 25,172 için 180 puan, ya da %0.7 kazandı.97. Blue-chip Endeksi önceki gün 91 puan kadar düştü.

Dow Jones Industrial Average

Uçucu bir açtıktan sonra, Dow Jones Sanayi Ortalaması yüksek ticaret sonları-anlaşma iyimserlik oluşturur. | Yahoo Finans ile grafik.

Büyük kap hisse senetleri, geniş S&P 500 Endeksi %0,8 2,856 tırmandı.48. İletişim Hizmetleri ve bilgi teknolojileri çok iyi sanatçılar tarafından olsa 11 birincil sektörlerin en çok kazanç bildirdi. Sektörlerinden en az 1.3% tarafından Çarşamba günü yükseldi.

Yükselen teknoloji hisseleri yüksek bir yere Nasdaq Bileşik Endeksi kaldırdı. Teknoloji odaklı ortalama %1,3 7,832 yükseldi.57.

Yakında Sonu Savaş Soğukluk Ticaret Yapacak?

steven mnuchin

ABD-Çin Ticaret müzakereleri geri vitese yakın gelecekte başlayacak olan Steven Mnuchin ortaya koydu. | Kaynak: Shutterstock

Amerika Birleşik Devletleri ve Çin olasılıkla yakında ticaret müzakereleri, Hazine Bakanı Stephen Mnuchin göre.

Tanıklık etmeden önce bir Senato Ödenek alt Komitesi Çarşamba, Mnuchin dedi Beyaz Saray’ın muhtemel bir ticaret elçisi göndermek için Pekin’e müzakereleri yeniden başlatmak. Haber geliyor az bir gün sonra Başkan Trump’ın en büyük ticaret Danışmanı söyledi görüşmeler ile Çin ulaşmış “tam bir çıkmaz.”

Çin’e 60 milyar ABD ithalat ek $misilleme tarifelerini açıklamasının ardından, dünyanın iki büyük ekonomisi, bu hafta boynuzları kilitli. Amerika Birleşik Devletleri Çin malı 300 milyar dolarlık hedef alan ek tarifeler listesini hazırlayarak cevap verdi.

Çin aslında dönmez, her iki ülke için iyi olurdu “tarihi bir anlaşma” yaptığını Mnuchin Çarşamba doğruladı. Çinli yetkililer bildiriliyor yani Çin’de faaliyet gösteren Amerikan şirketlerinin fikri mülkiyet teslim olmayacağını sanayi politikası değişikliği için önceden yapılan bir anlaşma iptal. Diğer konularda bir takım da Çin taslak metnin kopyasını işaretlenmiş Yukarı yolladı sonra ABD müzakereciler tarafından tespit edildi.

Tıklayın burada bir gerçek zamanlı Dow Jones Sanayi Ortalama fiyat grafiği.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *