‘Kripto Baba’ Kalem

CFTC Çıkış Öncesinde Açık Mektup İçten

Tarafından CCN: J. Christopher Giancarlo, Başkanın ABD Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu (CFTC), hazırlanması için bir kenara adım sonra beş yıl sonra iş. Regülatör, sevgiyle lakaplı “Kripto Baba, kaleme aldığı” bir yürekten bir açık mektup için blockchain dünyanın önde onun çıkışından bu ajans.

CFTC Her SANİYE Daha Samimi Daha Crypto Olmuştur

Emtia ve vadeli düzenleyen CFTC, daha korunaklı SN daha crypto karşı daha hassas bir tutum benimsemiştir. Sahip onaylanmış lansman bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri de Chicago Board Options Exchange (CBOE) ve CME Grubu Aralık 2017, açılan kapılar için kurumsal pozlama için dijital para birimi.

Ancak CBOE karar için sona Listeleme bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri ötesinde şu anda açık olan çalışma ile Haziran ayında, bazı uzmanlar var olduğu iddia edilen bu eksikliği vadeli faiz sinyal sonun ayı piyasası.

Bu arada, oradaki SN

SEC sürekli bitcoin ETF uygulamaları reddetti. Onun imzası damga ret geldi geçen Temmuz ayında, ne zaman atmış dokuz teklif olarak düşürülüyor. Rağmen muhalif ses Kripto Anne, Hester M. Peirce, Jay Clayton-led Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu kanıtlanmış daha büyük bir engel için şifreleme mainstreamification.

(Çok fazla) manipülasyon (çok küçük) pazarın büyüklüğü ve seviyesi SEC endişe kalbidir. Birçok Etf zaman değil, önemli olan iddia etse de, toplum için SN yaklaşımı güven verici başka bir şey değil.

Sonra Crypto Baba Oldu

Christopher Giancarlo sevgiyle olarak bilinen Kripto Baba. Kripto topluluğu veda mektubunda, kripto ve CFTC içinde oynaması gereken rol hakkında görüşlerini biraz daha altını çizdi. Bir regülatör teknolojik değişimi yakından takip olmadan etkili olamayacağını savunuyor:

“Etkili bir regülatör kalmak CFTC için, eski ve etkisiz hale gelecektir bu değişiklikler veya düzenlemeler bizim ayak uydurmak gerektiğini Başkan olarak görev sürem boyunca temel bir inanç oldu. Son iki yıldır, CFTC modern pazarlar sayısallaştırma hiçbir seyirci olduğunu söylemek memnuniyet duyuyorum.”

Bu pozisyon içinde tezat için sec’in uygulama Howey Test – 1946 – ICO simgeleri. Giancarlo yaklaşımı daha az kabul edilir. Ama onun ajansı yeni teknolojilerin inanılmaz derecede hassas, çünkü, sözlerinde vardır:

“Hayatımızı dönüştüğü gibi, Dünya Ticaret piyasalarında dijital analog aynı dijital devrim geçiyor, insan algoritmik ticaret karşı gelen ve tek başına ticaret merkezlerini birbirine bağlı ağlar. Gelişen dijital teknolojiler sermaye oluşumu ve risk transferi için etkileri çok değişen ticari pazarlar ve tüm finansal peyzaj-çarpıyorlar.”

Giancarlo Kalma Sevgiyle Hatırlanan bir Şekil Kümesi

Giancarlo severek ona lakap Kripto Baba donatılmış halk tarafından hatırlanacak. Düşünürler ve daha korku eğer ayrılık sözleri gitmek için bir şey varsa, ona crypto önünde parlak bir gelecek var ve yetkililer daha az:

“Dümende bu süre içinde korkuların bazıları sessiz ve kapatmak için ya da bu yeni teknoloji squash aramalar hükümette bir ses olmak için kendimi şanslı hissediyorum.”

Bozulma cryptocurrency ve BURADA arasındaki benzerlikler ve finans piyasaları bugün getiriyor ve Rönesans dönemi Avrupa Kültür, Sanat ve hayata olan Giancarlo görür.

Duygu güç koridorlarında yankılanıyor umalım.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *