Bitcoin Analist Yok ‘Bay Mükemmel’ Sonra Köpekbalığı Tankı Yıldızı Partiler Crypto

Tarafından CCN: söz konusu Olduğunda cahil iddiaları hakkında bitcoin, Köpekbalığı Tank’In Kevin o’leary aldı pastayı bu hafta, yönetmek için vur her yanlış düğme çalışıyor bash aniden dirilen cryptocurrency.

Kevin o’leary: Bitcoin bir ‘Aldatmaca’ Ve ‘tamamen saçmalık’

O’leary, de bilinir “Bay Harika” denenmiş tartışma bitcoin meraklısı Anthony “Debdebe” Pompliano tarihinde CNBC SquawkBox Salı. Morgan Creek Digital kurucu ortağı ve ortağı’Leary O acımasızca onlara ateş edin o zaman girişimci adaylarının fikir dediği şey tam da bu, bir böcek gibi ezilmiş.

İçinde dayak bitcoin, o’leary derine içine yükünden hakaret, lambasting gibi bir “dijital oyun” bir “aldatmaca” ve “tamamen saçmalık.”

Pompliano şöyle dedi:

“Nerede bir varlık sınıfı olarak sahip bitcoin değeri vardır. Temelde dijital bir oyun olan, herhangi bir içsel değeri vardır neden söyle. Uzun dönemli değeri nedir? Yarım birim sayısını kesmek için gidiyoruz sadece bu fikir sadece bir aldatmaca olduğunu. Sadece tamamen saçmalık.”

Pompliano O kadar hızlı’Leary getirmek için çalıştı, ama gerçeklik televizyon yıldızı uzay cehalet açıklayabilir ki onu rahatsız etti.

bitcoin price

Ölmek Bitcoin reddetmesi eleştirmenler onun kötü yanlarını ortaya çıkardı. | Kaynak: CoinMarketCap

Pompliano bu bitcoin yıkıcı bir teknoloji olduğunu söyledi, Bay Harika öttü bu açıklama hakkında BS bir koku” var “de.

İnanılmaz derecede hasta bir Pompliano devam etti:

“Yeni olan her şey başlangıçta farklı görünüyor. Ve anlamanız gereken şey, özellikle, para bir inanç sistemidir bitcoin ile olduğunu düşünüyorum. Bir değeri olduğunu düşünüyoruz, çünkü bu yüzden, ABD doları için kullanmak ve tek nedeni. Bu yüzden sana bir dolar vereceğim ve karşılığında bir mal veya hizmet ver.”

“Bitcoin değeri vardır inanmak exchange iki kişi çünkü değeri vardır. Ve gördüğümüz hacim kullanarak insanlara bak.”

“Cüzdan Şey” Coinbase Denir

Sonsuza dek kendini tebrik Kevin O kendine başka bir sığ ağızları ile ertelenmiş’Leary. Harvard Üniversitesi’nde 18 ay önce bir sınıf öğretti, ve “bir deneyin crypto öğrencileri tarafından itiraz” olduğunu söyledi.

“Cüzdan bir şey Coinbase denen şey, içine 100 dolar koydum. Tüm kripto bok aldım. 100 dolar koydum. Şimdi 30 $değerinde. Bu şifre saçmalığı benim 70 oranında bir kayıp. Gerçekten berbat hepsini aldım ve düşünüyorum. İnsanlar bugün bitcoin olduğunu token] sıcak dijital olduğunu anlamanız gerekir, ve yarın ne olursa olsun, doğru olabilir mi?”

Bu Coinbase saçmalıklarla karışıklığı değil, Pompliano bitcoin çok dikkat çekicidir nedeni ile ilgilidir söyledi:

  • son on yılda en iyi performans gösteren varlık olmak
  • büyük ölçüde daha da S&P 500, hem de diğer finansal varlıklar
  • değeri daha iyi bir mağaza olduğu için kurumlar çekiyor.

Olursa olsun, o’leary dedi:

“Eğer gerçek bir para birimi ise, neden vergimi ödeyebilir miyim?”

Bu başka bir “duh!” an, çünkü insanlar bunu sadece Ohio, hangi sağlar mükelleflere ödeme ile bitcoin.

İsviçre’de Kripto İle Satın Arazi 10 Milyon Dolar!

İsviçre’de arazi alma hakkında bir vahşi varsayımsal olarak, o’leary bu bitcoin gerçek bir para birimi olduğunu ispat etmeye çalıştı.” Bunu çok büyük miktarlarda ve alabilirsiniz çünkü “işe yaramaz”dedi.

“10 milyon İsviçre dolarlık gayrimenkul satın almak istiyorum diyelim ve geleneksel transfer sistemi kullanmak istemiyorlar. Değeri ABD para geri garanti gelir elde etmek istiyorlar. Bir şekilde bitcoin riskinden korunmak zorunda. Bu gerçek bir para birimi değil demektir. Bunun alıcısı vardır oynaklık riskini almaya hazır olduğu anlamına gelir. İşe yaramaz.”

Pompliano tepkisi muhteşemdi: “Herkes eninde sonunda geri gelir. Sadece zaman alır!”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *