Bıçak, helikopterler için ‘Uber’ bir uçak

Hudson Nehri’ne düştü

Bıçak, isteğe bağlı kısa mesafe uçuş hizmeti tarafından işletilen bir helikopterin New York’ta Hudson Nehri’ne öğleden sonra çöktü. Uçağın pilotuydu tek kişi yerleşik ve acı olmayan hayatı tehdit eden yaralanmalar, New York İtfaiye raporları.

“Bugün, bir helikopter acil iniş yaptı kasa üzerinde yüzen Hudson Nehri yakınlarındaki helikopter Pisti,” bir Bıçak temsilcisi teyit etmek Üzere. “Pilot değildi yaralandı ve hemen çıkıldı uçak.” Uçak indi Hudson Nehri yakınında Batı 30 Sokak sonra cevapsız iniş Pisti, göre yerel polis. Helikopterin bir yolcu uçağı hizmet değildi ve Batı Yakası Heliport kaza meydana geldiğinde yakıt için yeniden edildiğini bıçak da kaydetti.

Şirket acil iniş zorladı ne belirtmedi. Görgü tanığı bir video uçağın nehre doğru inerken acil sallar şişirilmiş önce kontrolünü kaybeden helikopter gösterir.

Bıçak, fatura gibi bir “Uber için helikopter,” başlatılan 2014 ve sunulan New York yolcular servis arasında Doğu ve Batı tarafı Manhattan. O zamandan beri genişletilmiş bir hizmet için diğer yerler gibi martha’s Vineyard ve Hamptons, yanında festivaller gibi Coachella. Son zamanlarda, şirketin önemli ölçüde fiyatlarını düşürerek hizmet genişletmeye çalıştı; Manhattan ve JFK Uluslararası Havaalanı arasında 3000 $maliyeti 2014 yılında kullanılan bir sefer 195 $gibi düşük.

Sadece geçen hafta, bir röportaj ile Bloomberg, Blade kurucusu Rob Wiesenthal söyledi yayın şirket olduğunu görebilmeniz için daha düşük fiyatlar ile “olmadan tehlikeye güvenlik.” Hedef uçaklarını gemide başka insanlar fiyatlar çok daha uygun hale, koltuk başına 70 $gibi düşük önümüzdeki üç ila beş yıl içinde havaalanı kiralama yapma niyetiyle devam etmek.

Güncelleme 15 Mayıs, 2019 5:15 PM ET: Bu makale geçti güncelleme için vardır ifadesinden Bıçak ve bir görgü tanığı video kazasında iniş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *