2020 başkan adayı Andrew Yang Düzenleyiciler ‘

Crypto Endüstrisi için Kurallar’ Açıklık Borçlu olduğunu Söylüyor

Cumhurbaşkanlığı adayı Andrew Yang Çarşamba günü 2019 Birliğine sahne aldı, Beyaz Saray için bitcoin, blockchain ve yaptığı teklif tartıştığı gibi dost (biraz gürültülü) bir kalabalık karşı karşıya.

Olası bir YangCoin hakkında şakalar ortasında, Yang aslında hafta kampanyasını dijital varlık Yönetmelik ile ilgili bir politika bildiri yayınladı sonra gelen bir görünüm kripto toplumun sempatik bir arkadaş olarak kendini kurdu.

Ayrıca, geleneksel medya azalan etkisi üzerine görüşlerini söyledi, iklim değişikliği tehdidi, Özgürlük Temettü atışı ve mevcut ABD Başkanı Donald Trump (Donald Trump tersi matematik seven Asyalı bir aday.”)

CoinDesk olarak rapor Nisan ayında, Yang “sözü de net kurallar içinde dijital varlık dünya çok işletmeler ve bireylerin yatırım ve yenilik alanı olmadan korku düzenleyici shift” pozisyon o yineledi onun sırasında sahnede konuşma ile Sikke Merkezi Neeraj İlhan.

ABD’DE geçerli çerçeve teknolojisi ile çalışan insanlar için açık ve adil olmadığını savundu ve dedi ki:

Manzara nasıl görüneceğini “bak, manzara benzeyecek ne söyle bir oluşturucu iseniz ve bunu çözeceğiz’ ama kimse bilmiyor.”

Kayıt için, Yang hiçbir şifreleme yok ama bazı kripto Holding olan bir aracın içinde biraz para var onun konuşmasından sonra CoinDesk söyledi.

Bunun yerine rehberlik veren fazla zorlama eylemleri ile ilke ayarını düzenlemek’ uygulaması, Yang CoinDesk söyledi:

“İnsanlar için haksızlık olduğunu düşünüyorum ve heck ‘ne sor, [müşteriler] ABD yaklaşımı net bir amblem olduğunu düşünüyorum … [ama şifre yok] net kurallar ne zaman aşağı gel [düzenleyiciler] onlar tek bir şey var. Bu yüzden düzenleyiciler bizi biraz derece borçlu, netlik toplumun bir dereceye borçlu.”

Benzer şekilde, Yang, pek çok kripto kullanıcıları motive dijital gizlilik endişeleri kabul etti, izlenen bir şekilde veya bağlam Dışı olarak ortaya çıkar, bu işlem daha yapmak isteyen topluluk üyeleri için hak veriyorum seyirci söylüyorum.

Yang da kripto savunucuları için biraz daha neşeli bir tavsiyede bulunmadı. Çok fazla [crypto] “yemek yemez, uyku ve nefes. Arada sırada bir yürüyüşe çıkacağım, sanırım İlhan” çizim gülüyor ve bir yanıt:“.”

Anahtar teknolojiler”

Öncesinde Beyaz Saray’da Olası doluluk onun için arıyorum, Daha yeni nesil bir ekonomi bölümünü oluşturan öngörülüyor o anahtar teknolojiler” adlı blockchain “(resmi tartışmalar başladığında ciddi olarak bu yaz başlayan kalabalık Demokrat Parti birincil, söz değil) 2020 seçimlerinde hakim olmalı endüstrisi için bir arkadaş olacağını yineledi.

“Yaptığınız iş çok zor. ama gelecek.” dedi. “Eğer Beyaz Saray-çocuk olursam biraz eğlenmek için gidiyoruz.”

Röportaj takip, Yang da simgeleri (başka emtia, menkul kıymet, veya başka bir şey olsun) sınıflandırılır nasıl soru vurgulanmış ve netlik için bastırmayı bölümünde bu alanda özel amaçlı olacağını düşündük.

Görünümünü sonra CoinDesk konuşan İlhan teknolojisi Yang bakış açıları ve sanayi yüzler yasal engel hakkında olumlu bir not vurdu.

“Bir aday cryptocurrency politika sorunları ile Andrew Yang deliler gibi düşün çeken ve bu iyiye İşaret iyi cryptocurrency liderlik için düşünüyorum,” dedi.

Wong Joon Ian tarafından fotoğraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *