Spot içine iOS Kullanıcı Veri olarak İtme Twitter Gizlilik Alır

Sızdırılmış

Tarafından CCN: Eğer biz belirli bir dolar her zaman bir teknoloji devi “yanlışlıkla” paylaşılan veri, biz tercih olarak zengin olarak onların CEO’lar. Twitter ise en son itiraf hakkında bir oopsie, çizim daha fazla dikkat ve sorular hakkında bu rahatsız edici bir eğilim arasında teknoloji devleri.

Önce düzeltme, böcek toplama ve kullanıcıların konum verileri paylaşıyordu. Belirtildiği gibi tarafından Engadget, hata etkilenen insanlar kimdi giriş birden fazla hesabı Twitter iOS uygulaması.

Uygulama üzerinde hassas konum özelliği aktif olan insanlar özellikle savunmasız olduğunu. Daha da kötüsü, kullanıcılar bir hesap özelliğini aktive ve diğer Twitter hata hiç ayırt etmedi. Diğer Twitter hesabından konum verileri toplamak için de izin verdi.

Ama hata bulan Twitter çalışanları için hala büyük bir yıkıma yol olurdu.

Twitter Reklam Ortakları Gibi Olası Suçlu Gösterdi

Twitter gönderdiği bilgilerden reklam ortaklarından biri için konum verileri çekerek böcek öldürmeye çalıştı, ama planlandığı gibi işe yaramadı, Engadget göre. Hassas konum verileri açıklanmadı bulundu. 5 kilometre kare alanını aşağı Twitter tarafından maskelenmiştir. Kimsenin kimliği ifşa olabilecek kullanıcı adlarını veya diğer detayları almak olmadığını sosyal medya devi Engadget söyledi.

Bu şirket bunu ortağı ile toplamış gerekiyordu, Engadget göre değildi bu konum verileri paylaşmadı anlamına gelmez.

Reklam ortak sadece şirketin normal veri işleme prosedürlerinin bir parçası olarak silmeden önce “kısa bir süre için bu bilgileri saklı sanki bu hiç de gülünecek bir şey varsa, Twitter ve ilan edilmiştir.”

Bu şirket, kendi platformunda bir hata buldum, Fox Business yayın Salı sabahı göre dördüncü defadır.

TWTR hisse son beş günlük süre içinde yaklaşık 4% düştü.

Twitter stock

Twitter hisseleri kesirli bugün. | Kaynak: Yahoo Finance

Bu belirli bir hata tarafından etkilenen insanlar temas olabilir. Twitter bilgileri korumak kalmadı ” diyor. Eğer endişe varsa Twitter iletişim için en iyisidir.

Ancak günün sonunda, önemli mi?

Facebook, Amazon ve Google tüm gelir altında ateş için ilgilenmedikleri kullanıcı veri bilgi. Yanıtları bezgin ve hatta rahatsız edici olmuştur. CCN bildirilen bu aksilikler yalvar soru nasıl bu şirketler, sözde personel tarafından en parlak zihinlerin teknoloji etrafında, karaya kadar kendi sistemlerine ihlallerini önlemek?

Eğer bunlardan herhangi birini kullanıyorsanız, sadece** olur sh tanımıyorsunuz. Ya bir kayanın altında yaşıyor, böyle bir teknoloji, ya da anlaşma kaçınarak.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *