Yatırımcılar

ticaret savaş etkisini değerlendirmek olarak hisse senetleri bazı zemin geri kazanmak

Yatırımcılar Çin ile ticaret Savaşı gerçek etkilerini değerlendirmek için satan bir mola aldı gibi bir hisse ise Salı günü en iyi ticaret günlerini geçirdi.

500 hem de Dow Jones Sanayi endeksi ve S&P DJIA 207.06 puan 25,532 yakından tırmanma ile geri kayıpları bazı kazandı.05 ve S&P 2,834 vuruyor.41, %0.8. Nasdaq Bileşik Endeksi 7,734 işlem gününü tamamladı.49.

Teknoloji hisselerine gibi Cisco Systems ve Microsoft hem gül neden bu şekilde bir sektör bu olabilir sert vuruş ile herhangi bir uzun süreli ticaret Savaşı arasında ABD ve Çin. Apple bile ABD ve Çin gümrük tarifeleri ve ithalat vergilerinin yeni bir tur duyurdu gibi dövmeye biraz aldıktan sonra günü %1.6 oldu.

Bazı yatırımcılar piyasaları ayakta tutacak bir şey daha ölü bir kedi sıçrama miting daha arama yaparken ABD yatırım arkasındaki temel maliyetleri daha da artacak gibi bile değişti, değil, diğer yatırımcılar işaret.

Gerçekten, ekonomistler tarafından anılan New York Times düşünüyorum tarifeler gayri safi yurtiçi hasıla ABD sadece düşüş 0,3 puan en fazla üzerinde uzun vadeli.

Yine de, bu değerlendirmeyi dikkate tüketici cüzdan üzerindeki etkisini kabul etmiyor ve Tüketici Güven uzun süreli bir ticaret Savaşı ve yükselen fiyatlar günlük Amerikalılar harcama alışkanlıklarını yeniden düşünmeye zorlar.

Hatta mütevazı kazanımlar, bugün ticaret değil azaltabilmek için tüm zararlarını piyasalar acı var bu yana yeni yuvarlak ekmek tat tarifeleri başladığında ABD yürüdü uzakta görüşmeler ve uygulanan yeni vergiler mal.

Yatırımcılar Çin ile ticaret Savaşı gerçek etkilerini değerlendirmek için satan bir mola aldı gibi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *