Kamu hizmetleri için enerji izleme araç için İnnowatts yükseltir 18 milyon dolar

İnnowatts, bir otomatik araç için enerji izleme ve yönetimi hedef alan yarar vardır kaldırdı $18.2 milyon yeni tur fon yatırımcıları led ile Enerji Etkisi Ortakları .

Önceki yatırımcılar, Kabuk Ventures, Iberdrola ve Enerji ve Çevre Yatırım başka bir yeni yatırımcı, Evergy Ventures ile birlikte katıldı.

Yardımcı, yeni, doğal afetler ve eski elektrik şebekesi varlıklar vurgulayarak, kesintili enerji kaynakları zorlukları çevrimiçi ve uyum geliyor yenilenebilir enerji yanıt olarak, giderek yeni yazılım takımlarına uyum dönüyorlar.

İnnowatts ve yazılımı tamamen sunan bu kategoriye uygun.

İnnowatts olan Siddhartha Sachdeva, kurucusu ve CEO’su yaptığı açıklamada, “bugünün karmaşık ve gelişen pazarda rekabet şirketlerini iş ve müşteri değerini artırmak için veri ve zeka gerektirir,” dedi.

Şirketin teknolojisi 21 milyon müşterisi genel olarak 13 bölgesel enerji piyasalarında metrelik verileri analiz etmek için kullanılır.

Bir yazılım şirketi tarafından tüketilen müşteri istihbarat veri büyük beden olduğunu İnnowatts sahiptir. Bu verilerin nasıl kullanılacağını açık bir sorudur.

“Bir EIP giderek decarbonized, programı ortaklarımız ölçekte ticari ve en büyük etkiye sahip olan çözüm,” Michael Donnelly dedi sayısallaştırılmış ve elektrikli geleceğe, Ortağı ve Baş Risk Görevlisi doğru enerji sektörünün dönüşümü sürüş açıklamada şirketlere yatırım yapıyoruz. “İnnowatts geleceğin odaklı, akıllı kılavuz yazılım önemli bir yapı taşı olmaya aday, ileri ve onlarla yakından yarar ortaklarımız ile birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.”

Şirket kesintileri ya çok Yardımcı Kaynakları müşterileri için güvenilirlik ödün vermeden bu talebi karşılamak için merkez enerji talep dalgalanmalarının yarattığı sorunlar potansiyelini tahmin etmek için topladığı verileri kullanır.

Geert van de Wouw, Başkan Yardımcısı Kabuk Girişimler “kamu hizmetleri karmaşık enerji pazarı hızlandırmaya yardımcı olurken müşterilere daha fazla değer sunmak için, daha düşük maliyetler, daha önce hiç olmadığı kişiselleştirme ve fırsat var,” dedi.

Enerji izleme ve yönetimi hedef alan programlar için

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *