Bitcoin Milyarder Yatırımcı Mark Cuban

2020 Trump Meydan Takılıyor

Tarafından CCN: Donald Trump olmayabilir olan tek milyarder olarak 2020 başkanlık yarışı. Amerikalılar sahip bir alternatif hem de Trump ve kazananın geniş Demokratik alanda formun milyarder Mark Cuban – sahibi Dallas Mavericks, üretken girişimci ve dikkatli Bitcoin iyimser.

Mark Cuban ‘Mükemmel bir Fırtına’ için Başkanlık Özlemleri Kıvılcım Bekliyor

Küba söyledi CNBC “yapacağız” ne zaman istedi ki çalıştırmak için Başkan olarak bağımsız olarak 2020. “Mükemmel bir fırtına alacağını söyledi.” Donald Trump sahip birinin en düşük oy oranları da herhangi bir başkanve yaklaşan seçim Demokratların kazanmak.

Tüm dramatik Bagaj olmadan iş yanlısı bir aday, yeni bir alternatif sunabilir. Her iki siyasi partiye bağlılık eksikliği sonuçta bataklık gerçekçi “boşalmasına neden olabilir.”

Küba var defalarca ziyaret kritik olan Bitcoin ve cryptocurrencies genellikle, ancak o flip-flop konu ve bildirildiğine sahibi küçük bir miktar Bitcoin. Bunlara karşın, yatırım birden fazla blockchain şirketleri, dahil olmak üzere Toz ve Unikrn.

Başkan Trump’ın Bitcoin Oyun Zayıf

Donald Trump Başkanlığı Başkan et-ve-patates iç ve dış politika konuları üzerinde duruluyor gibi cryptocurrency düzenleyici çevre için çok az şey vardır.

Koz yönetiminin düzenleyici Bitcoin bir ETF onaylaması ve Cumhurbaşkanı asla cryptocurrency kamu tablolarda konuştu. O yaptığınız tarih ne zaman imzaladığı ilk Kararname söz cryptocurrency, ama bu eylemi değildi pek crypto dostu.

donald trump

Donald Trump adam işadamı ve reality TV yıldızı Mark Cuban içinde eşini bulmuş olabilir. | Kaynak: REUTERS/Kevin Lamarque

Kazanan Bitcoin oy vermezler olmak yeterli için Mark Cuban için Beyaz Saray, dersin. Çalışan tüm olabilir sifon yeterli oyu uzak Donald Trump vermek Demokratlar – belki cryptocurrency yatırımcı Tulsi Gabbard? – daha iyi bir şans. Küba kavramı ayrıntılarıyla açıkladı:

“Kapıyı açık olabilecek bazı şeyler var, ama çıkıntılı ya da şu an tahmin etmiyorum. Hala ortada ama biraz karizması olan biri, her iki tarafın da ilişki kurma yeteneği vardır ama bir politikacı için gerçek bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Gerçekte insanlar Politikacılara güvenmiyor.”

Amerikalılar aynı eski siyaset yorgun olan Donald Trump’ın seçim kesinlikle kanıtlıyor. Küba, Michael Bloomberg, Starbucks CEO’SU Howard Shultz tüm süzülüyor olasılığı yapımı bir bağımsız oyun Oval Ofis.

Üç dışarı, Mark Cuban tartışmasız en yıldız gücüne sahiptir.

Trump gibi, o bir düzenli özelliği bir reality show – “Shark Tank” – nerede o ve diğer yatırımcılar değerlendirmeye esas iş planları ve bazen satın içine.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *