Şimdi Başlangıç Savaş için Bozabilir SF 2019

Uygula

Küresel bir sahnede işlerini başlatmak isteyen korkusuz erken evre başlangıç kurucuları arıyoruz. Biz … bahsediyoruz rakip olarak Başlangıç Savaş, bizim efsanevi, hayat değiştiren zifiri kapalı alır yerde Bozabilir San Francisco 2019 Ekim 2-4. Efsane olmak için gerekenlere var mı? Burada Uygula ve Öğren. Kaybedecek neyin var? Uygulama ve Başlangıç Savaş katılan ücretsiz.

Efsanevi derken şaka yapmıyoruz. 2007 yılından bu yana, 857 fazla başlatılması yarıştı başlattı ve şimdi Başlangıç Savaş mezunlar topluluğu. Topluca zam 8,9 milyar fon dolardan ve 110’dan fazla çıkar üretmeye devam ettiler. Savaş rekabet ve Nane, Dropbox, İnlemek sadece birkaç isim, Tripİt, Getaround ve Adıma — Uğurlu gibi isimleri içeren bu topluluğa katılacaksın.

Başlangıç Savaş bu şekilde devam eder. Başarılı başlatılması tüm uygulamaları gözden geçirmek için bir göz ile TechCrunch editörleri seçici rekabet 15-30 başlatılırken bir kadro seçin. Sonuçta Yarışmada yer nerede olursa olsun, yatırımcılar, medya ve potansiyel müşterilerin dikkatini yoğun bir miktar alırsınız.

Her takım Savaş-test yayın ekibinden koçluk saha geniş ve serbest alır. İyice hazır olacak ve hazır büyük gün geldi. Ana Sahneye ayak bastığınızda, sadece altı dakika hakimler bizim için Ürün sunum ve demo — uzman VCs ve meraklıları oluşan — ve sonra size ateş onlar herhangi bir soruya cevap olacak.

Yuvarlak bir kurtulan son tur ve atış için tekrar hakim yeni bir dizi gidin ve etkileyici alan bir olağanüstü başlangıç Bozabilir Kupası kaldırma için gel — bekle — 100.000 $sermaye-ücretsiz nakit ödül iddia eder.

Tüm bu hızlı tempolu atıcı canlı bir seyirci önünde gerçekleşen ve eğer bu süreç yeterince stresli değilse, düşünün. Teknoloji simgeleri, kurucuları, basın, yatırımcılar, binlerce insandan bahsediyoruz. Ayrıca (ve techcrunch.com YouTube, Facebook ve Twitter’da talep sonra kullanılabilir hale) dünyanın tüm olay akışı yaşıyoruz. Harika pozlama bir sürü.

Başlangıç Savaş alır yerde Bozabilir SF 2019 Ekim 2-4. Gerçekleşmeyi bekleyen bir başlangıç efsanesi mi? Öğrenmenin tek bir yolu var. Uygulamak için rekabet Başlangıç Savaş. Gel ve ne var göster bize.

Eğer sen değil hazır için rekabet Savaş, neden olmasın uygulamak için bizim TC Üst Alır program? Eğer seni kes, seni almak bir ücretsiz Başlangıç Sokak Katılımcı Paketi ve bol medya ve yatırımcı maruz kalma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *