Piyasada bir hayal kırıklığı için

Çarşamba günkü Fed kararı kendini kandırıyor olabilir

Son birkaç ay içinde yatırımcılar agresif bir şekilde tanıdık bir Federal Rezerv fiyatlandırma ile, Merkez Bankası Çarşamba günü sona erecek olan toplantısında hayal kırıklığına anda yapabileceği tek şey gibi görünüyor.

Sonra, pazar tahmin eden Fed sadece devam oranlarının Çarşamba günü, ama aynı zamanda kanal gösteren iki artar bu sene için yok. Ayrıca Fed tahvil varlıklarını azaltma birkaç ay içinde bitirmek ve daha gevşek para politikası ilan ekonominin gücü üzerinde önemli bir geçiş sorunu için yetkililer bekliyor.

Politika belirleyici Federal Açık Piyasa Komitesi bu tedbirler hiçbir sözünü değil, sonuç güzel olmayabilir.

“Piyasalar ufukta daha zamları görmek için hayal kırıklığına uğramış olabilir,” İmzalandı anda Amerika’da Joseph LaVorgna, baş ekonomist, müşterilerine bir not söyledi. “Eğer Fed bu beklentileri teyit etmezse, pazar türbülans yenilenmiş bir butik başlayabilir.”

İşsizlik Wall Street sinir yapabilir ve enflasyon, kalkınma için Fed beklentileri anlamlı değişikliklere hazırlıklı olmadığını LaVorgna ekledi.

Pazarlara sahip olması son derece iyimser başlamak 2019 sonra bir acımasız sonuna kadar 2018. Fed yürüyüş fiyatlar ve sıkma para politikası için daha kabul edilebilir, ya da eğilimli olacağını endişeler, Wall Street alt çıkmaması, kısaca ayı piyasası topraklarına dokunmadan büyük ortalamalar ile gönderdi.

Bu farklı bir hikaye bu yana Merkez Bankası yetkilileri değişti onların söylemleri için başlangıç yılı ve büyük ortalamalar çalışır durumda en az yüzde 11.

Bu ralli Fed riski yeniden fiyatlama ile çakıştı.

Hala iki tane daha hızı artar işaret eden FOMC tahminleri rağmen, piyasa yıl sonuna kadar zam oranı şansı fiyatlandırma ve aslında bir kesim yaklaşık yüzde 30 bir olasılık gösteren, fed fonları vadeli işlem CME”s tracker göre.

Wall Street yakından Çarşamba Komitesi piyasa ile aynı fikirde olup olmadığını için serbest bırakılması için bireysel üyelerin tahminleri Fed’in “nokta arsa” izliyor olacak.

“Hareketli parçalar var. Bu bir iğne deliğinden” State Street Marvin Loh, küresel makro Stratejisti, bir röportajda söyledi. “O nokta gelecek şu an ne diyorsun gibi olacak nasıl görmüyorum.”

Nitekim, nokta matematik sıfır zamları bir kesim için çok daha fazla orta nokta bile almak zor olacak.

İki yok arasında artışlar bir azalma yedi üyeden görüşlerini değiştirmek gerekir; bir kesim için bir hamle görüşlerini değiştirmek için nokta teslim eden 17 üyesinden 10 gerekir.

“Bu olmayacak gibi görünüyor,” Loh ” dedi.

Eldeki diğer bir konu, Merkez Bankası yetkilileri ekonomik öngörülerini özetle sağlamak, diğer ölçme yönergeleri nokta arsa veya herhangi bir ele olan Fed bilançosu, olacak.

Bunun yerine, bu konuda iletişim pazarında biraz beklemek Fed Bankası rezervleri süreci tamamlandıktan sonra nerede olacağını endikasyonları ile birlikte tahvil portföyünü düşüş durdurma zaman bir zaman çizelgesi bulunduğu toplantı sonrası açıklamada, kalacaktır.

Komite, Hazinenin ve mortgage gelirlerinin şapkalı düzeyde sağlayarak 2017 Ekim ayında tahvil büyüklüğünü azaltmak-Menkul Kıymetler her ay kapalı rulo destekli başladı. İşlem yaklaşık 450 milyar dolarlık bir azalma sonuçlandı, toplam bilanço 4 trilyon dolar civarında kaldı.

Piyasa uzmanları bilanço oldu gerçek etkisi üzerinde hemfikir olsa da, Fed’in programı için acil bir durma noktasına işaret ederek endişelerini yatıştırmak için çalıştı. Çarşamba günkü duyuru daha çok detaya olabilir ama piyasalar gelirleri-off roll bu yıl sona erecek olan resmi bir duyuru bekliyoruz.

Sorun, hayal kırıklığına etrafında dili olmalı, daha fazla piyasa sorunlara neden olabilir.

“O ile çalışırken Bankası rezervleri tam zamanlaması ve düzeyi hakkında biraz belirsiz olacak sanırım,” Loh ” dedi. “Piyasanın duymak beklediğiniz bir şey eklemek isterim.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *