Güçlü Bitcoin Miktarlar da

Fiyat Ara için iyiye İşaret

Görünüm

  • Bitcoin günlük işlem hacmi yukarıdaki 10 milyar dolar yüksekler yüksek, yatırımcı faiz konsolidasyon dönemlerinde düşüş eğilimi teknik teorisine karşı kalır. Bu nedenle, $3,900 yakınlarındaki yana devam eden ticaret $4,207 son yüksek doğru bir boğa koparma ile sona erebilir.
  • Şubat ayı başlarında görülen $3,400 yakın alçak kurtarma miting de güçlü birimler tarafından desteklendi. Bu yüzden, kısa vadeli düzeltici geri BTC çıkma ihtimali oldukça düşük.
  • Fiyatlar ilk genişletilmiş konsolidasyon sayesinde düşük (12 Mart) $3,865 altında bir damla görebiliyordu. O dedi, kısa vadeli tahminler yalnızca 3 Mart tarihinde oluşturuldu dolar 3,743 yüksek düşük ihlal ayı açacak

Fiyat konsolidasyon Bitcoin cari dönem boğa koparma ile sona erebilir, fiyat-hacim analizi gösterir.

Cryptomarket lideri aralıksız on gün için net bir yön sapma eksik iken, 24 saatlik işlem hacmi milyar 10,75 Şubat tarihinde görülen $ayın en yüksek 10 yakın yüksek kalır. 24 yatırımcı ilgisinin rangebound piyasada düşer popüler teoriye aykırı.

Yani, $4,200 yakınlarında yaşanan en yüksek seviyelerinden geri çekilme boğa havalandırma ve fiyatlar yakında teklif çizebilir daha yüksektir.

3.400 $yakınlarındaki alçak kurtarma ralli 2010 tarihinde görülen aslında bu argümanı doğruluyor. 8 güçlü eller tarafından desteklendi. Günlük işlem hacmi atladı yukarıda 50 günlük hareketli ortalama 35 gün önce ve kalmıştır yukarıdaki anahtar metrik zamandan beri bir başarı son gözlenen sırasında yüksekliği boğa piyasasında üçüncü çeyrek 2017 göre CoinMarketCap.

Bu nedenle, aşağı yönlü güçlü bir hareket ile devam eden konsolidasyon son BTC olasılığı oldukça düşük.

Yazılı olarak, BTC işlem – $3,930, temsil eden bir yüzde 0.5 kazanç 24 saat esasına göre CoinMarketCap. Yirmi dört saatlik işlem hacmi günlük işlem hacmi 50 günlük hareketli ortalama 7.615 milyar dolar görülürken 10.62 milyar dolar görülüyor.

Günlük grafik

Yukarıda görüldüğü gibi, BTC 7.5 %26 atladı. (Ok) 8, derhal ayı Kur geçersiz. Yüksek tarafı için güçlü bir hareket 50 günlük MA üzerinde ticaret hacminde bir sıçrama tarafından desteklendi. O zamandan beri, ses seviyesi çubukları sürekli anahtar ortalamasının üzerinde basılmış, $3,400 gelen düzeltici miting doğrulanıyor.

Eğer hesaba hacim çubukları üzerinde yüksek alçak ve yüksek yüksek alırsak Kur boğa daha fazla görünüyor. Basitçe, fiyat pullbacks birimleri bir düşüş eşlik etti. Bu zayıf Şub tanık yükselen kanal arıza takip açıklar. 24.

Fiyat konsolidasyon ortasında yüksek bir ses ile birleştiğinde başarısız arıza $4,208 (28 yeniden kapsam-test gösterir. Yüksek 24).

O dedi, konsolidasyon çok uzadığını ve bu gibi durumlarda, piyasaları küçük bir damla ile fiyatları yüksek tutmak için boğa test çözmek. Bu nedenle, (12 Mart düşük) $3,865 acil destek aşağıda kısa bir damla bir hamle daha önce görmüş olabilir.

Açıklama: yazarın elinde hiçbir cryptocurrency varlıklar zaman yazma.

Bitcoin görüntü via Shutterstock; grafikler tarafından Ticaret Görüntüleyin

Fiyat konsolidasyon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *