Herkesin favori tarım oyun şimdi Android

üzerinde

Stardew Vadisi, geri koydu tarım RPG oldu aslında serbest için Windows PC’ler arkada 2016, artık mevcut Android. Şimdiye kadar, oyunun mobil versiyonu olan özel iOS, sonra geldiğin için iPhone ve iPad geçen Ekim ayında. Bu takip, azalacaktır oyun artık kullanılabilir PC, Mac, Linux, PS4, Xbox One, Nintendo Anahtarı, iOS, Android ve hatta şimdi dağılmış PlayStation Vita.

Diğer daha kontrol değişiklikleri, Stardew Vadisi’nin mobil versiyonu aynı oyun konsolu benzerleri. Temel hedef bina ve daha fazla ve daha pahalı bitkileri ve hayvancılık yatırım yaparak sıfırdan bir çiftlik inşa etmektir, ama aynı zamanda üst düzey ekipman ve kaynakları için raid ve dungeon alanları ile ilişkiler kurmak için bir karakter bütün kasabanın değer.

Gibi iOS sürümü oyunu, alma mevcut Stardew Vadisi kaydetmek Windows sürümü kullanma talimatları oyunun wiki, ancak bir çok daha az karmaşık işlem Android. Bunun yerine iTunes kullanmak yerine, sadece kaydeder üzerinde PC ve kopyalamak için telefonunuzun dahili depolama Android cihazı bağlayın.

Stardew Vadisi’nin Android port kullanılabilir şimdi için $siyah (£, siyah). Bu fiyata, tam deneyimi almak, microtransactions ile daha fazla para harcama içine özendirmek için buradasınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *